close
Menu

Tatra

 

Z samochodami ciężarowymi TATRA będziesz bardziej produktywny! Dzięki unikalnemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu nie wymagającemu stosowania kratownicy pomiędzy podwoziem a zabudową mają one niższą masę eksploatacyjną.

Dzięki unikalnemu połączeniu napędu na wszystkie koła z niezależnym zawieszeniem półosi oraz zastosowaniem resorów pneumatycznych na wszystkich osiach TATRA Phoenix oferuje kierowcom podwyższony komfort jazdy.

Nowa TATRA jest napędzana wydajnymi a zarazem oszczędnymi silnikami PACCAR MX o optymalnym przebiegu momentu obrotowego, które obok niskiego zużycia paliwa zapewniają idealne właściwości zarówno do jazdy w terenie, jak i po utwardzonych nawierzchniach.

Ponad osiemdziesiąt lat nieustannego rozwoju, udoskonalania i uwzględniania potrzeb naszych klientów z różnych kontynentów stwarza przesłanki do pomyślnego i niezawodnego korzystania z tej unikalnej koncepcji TATRA zarówno dziś, jak i w przyszłości

Podstawowe konfiguracje pojazdu to 4x4, 6x6 oraz 8x8 (8x6). Na życzenie klienta przygotowujemy również wersje specjalne – 10x10, 10x8, 10x6, ze sterowaną osią tylną (piątą)

www.wanicki.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!