Kombajny

 • Kombajn W440 z sześcioma wytrząsaczami

  Komfortowe zarządzanie zbiorem

 • Kombajny serii W

  Udowodniona niezawodność do różnorodnych zbiorów

 • Kombajny serii T

  Największy kombajn klawiszowy

 • Kombajny serii S

  Wydajność i większy zysk z każdego hektara

 • Kombajny serii S

  Wydajność i większy zysk z każdego hektara

 • Kombajny serii S

  Wydajność i większy zysk z każdego hektara

Kombajny

Seria S

Przygotuj się na większą wydajność w czasie żniw. Kombajny John Deere serii S spełniają największe wymagania w zakresie wysokiej produktywności, dostarczania doskonałej jakości ziarna i jakości koszenia, przy wyjątkowej gotowości operacyjnej i niskich kosztach operacyjnych. 


Seria T

Do 15% więcej wydajności z szeregiem inteligentnych rozwiązań: od cięcia do zagospodarowania resztek pożniwnych, z pola na drogę, od pierwszego użycia do końca sezonu - nowa seria T wspiera inteligentnymi technologiami, wartościowymi rozwiązaniami i innowacyjnymi usługami, dzięki czemu możesz pracować szybciej, wygodniej i wydajniej - dla najwyższych osiągów każdych warunkach.


Seria W

Nowa seria W z większą o 5% wydajnoscią i wieloma inteligentnymi rozwiązaniami jak ogromny będęn młócący o średnicy 660 mm, 10 cepów oraz szybki montaż listwy domłacającej łączy wysoką wydajność z płynnym przepływem materiału i wyjątkową jakością ziarna i słomy.


Kombajny kompaktowe W300/W400

Będąc właścicielem kompaktowego kombajnu John Deere – W330 lub W440 – przedłużasz tę wolność na cały sezon żniw. Nigdy więcej nie będziesz musiał zmieniać zaplanowanych prac – ani jakości plonów: Kiedy Twoje uprawy dojrzeją, będziesz mógł je natychmiast skosić. Decydujesz Ty sam.


Zespoły żniwne

Nasza szeroka gama kzespołów żniwnych o wysokiej wydajności oferuje wszystko, począwszy od uniwersalności dla wszystkich rodzajów upraw po specjalistyczne możliwości do pracy w trudnych warunkach. Dobierz najlepszą maszynę do swoich warunków.

Kombajny, do nabycia w u dealera WANICKI